UKS "CYPRIANKA"
News Search:
Strona Główna · Galeria · Forum · LinkiCzerwiec 21 2018 19:42:33
Nawigacja
Strona Główna
Zarząd
Rekordy klubu
Największe sukcesy
Zawodnicy
Trenerzy
Galeria
Sponsorzy
Download
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj
FAQ
autoakcesoria24
PPH EVERS
P.H.U. IMET
POLANIK
Sport w Gimnazjum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: natalka258
XV "Nadzieje Olimpijskie"
XV Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny „Nadzieje Olimpijskie”
11.06.2014 r Stadion w Chełmicy
WYNIKI
Sztafeta dla SP – 8 x 50 m
I miejsce – SP Cyprianka
II miejsce – SP Nasiegniewo
III miejsce – SP Świątkowizna

SZKOŁY PODSTAWOWE:
Kl. II i młodsi (2005 i mł)
200m Dziewcząt
I miejsce - Martyna Urbańska – SP Cyprianka - 40,7 s
II miejsce – Maja Mańkowska – SP Cyprianka - 40,9 s
III miejsce – Zuzanna Dydecka – SP Świątkowizna – 41,9 s
200 m chłopców
I miejsce – Mateusz Jaworski – SP Cyprianka – 37,1 s
II miejsce - Rafał Kuligowski – SP Cyprianka – 39,7 s
III miejsce – Filip Gachewicz – SP Cyprianka – 40,3 s
III miejsce – Paweł Targański – SP Cyprianka – 4,3 s
Klasy III – IV (2003-2004)
300 m dziewcząt
I miejsce – Marta Janulewska – SP Baruchowo 57,6 s
II miejsce – Weronika Wichlinska – SP Baruchowo – 59,6 s
III miejsce – Klaudia Kazimierska – SP Fabianki – 60,1 s
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Magdalena Chrzanowska – SP Cyprianka – 3,49 m
II miejsce - Marta Janulewska – SP Baruchowo – 3,46 m
III miejsce – Klaudia Kazimierska – SP Fabianki – 3,30 m
300 m chłopców
I miejsce – Patryk Stasiak – SP Baruchowo – 55,1 s
II m iejsce – Adam Ruszkowski - Adam Ruszkowski – 56,4 s
III miejsce – Adam Pawlak – SP Baruchowo – 56,5 s
Skok w dal chłopców
I miejsce – Alan Sznajder – SP Cyprianka – 3,59 m
II miejsce – Patryk Stasiak – SP Baruchowo – 3,56 m
III miejsce – Jakub Bandoszek – SP Świątkowizna – 3,56 m
Klasy V – VI (2002-2001)
300 m dziewcząt
I miejsce – Agnieszka Lewandowska – SP Nasiegniewo – 54,8 s
II miejsce – Dominika Rusicka – SP Baruchowo – 55,6 s
III miejsce – Julia Gębka – SP Baruchowo – 57,1 s
600 m dziewcząt
I miejsce – Izabela Szczepańska – SP Baruchowo – 2,07,9 min
II miejsce – Zuzanna Siecińska – SP Fabianki – 2,10,9 min
III miejsce – Klaudia Osińska – SP Śmiłowice – 2,12,5 min
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Kamila Dziengielewska - SP Fabianki – 4,05 m
II miejsce – Zuzanna Siecińska – SP Fabianki – 4,00 m
III miejsce – Oliwia Stasińska – SP Smólnik – 3,99 m
Pchnięcie kulą 2 kg dziewcząt
I miejsce – Martyna Czekalska – SP Cyprianka – 9,95 m
II miejsce - Kamila Dziengielewska - SP Fabianki – 9,20 m
III miejsce – Paulina Słomska – SP Świątkowizna – 9,20 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Elżbieta Urbaczewska – SP Cyprianka – 25,17 m
I Imiejsce – Martyna Czekalska – SP Cyprianka – 23,83 m
III miejsce – Iza Szczepańska – SP Baruchowo – 22,75 m
300 m chłopców
I miejsce – Damian Kowalski – SP Cyprianka – 46,7 s
II miejsce – Mateusz Maślanka – SP Baruchowo – 50,1 s
III miejsce – Krystian Pawlak – SP Baruchowo – 50,4 s
600 m chłopców
I miejsce – Rafał Kruszka – SP Kruszyn – 1,54,3 min
II miejsce – Dominik Wiśniewski – SP Baruchowo – 1,57,7 min
III miejsce – Kamil Deskiewicz – SP Fabianki – 1,59,5 min
Skok w dal chłopców
I miejsce – Damian Kowalski – SP Cyprianka – 4,65 m
II miejsce – Mateusz Maślanka – SP Baruchowo – 4,50 m
III miejsce – Mateusz Sieradzki – SP Fabianki – 4,36 m
Pchnięcie kulą 3 kg
I miejsce – Hubert Czajka – SP Baruchowo – 10,80 m
II miejsce – Dawid Wolski – SP Smólnik – 10,80 m
III miejsce – Damian Gryczewski – SP Cyprianka – 10,45 m
Rzut oszczepem 500g chłopców
I miejsce – Dominik Strupczewski – SP Cyprianka - 30,90 m
II miejsce – Damian Gryczewski – SP Cyprianka – 30,80 m
III miejsce - Dominik Wiśniewski – SP Baruchowo – 28,40 m

GIMNAZJUM
Klasy I – II ( 2000 -1999)
300 m dziewcząt
I miejsce – Aleksandra Spychalska – Gim. Baruchowo – 50,9 s
II miejsce – Magdalena Zakrzewska – Gim. Nasiegniewo – 51,1 s
III miejsce – Klaudia Chylinska – Gim. Nasiegniewo – 52,1 s
600 m dziewcząt
I miejsce – Marta Skowrońska – Gim. Baruchowo – 2,03,3 min
II miejsce – Malwina Zimna – Gim. Baruchowo – 2,08,8 min
III miejsce – Wiktoria Trzeciakowska – Gim. Fabianki 2,15,9 min
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Paulina Zalewska – Gim. Fabianki – 4,20 m
II miejsce – Alicja Bandoszek – Gim. Fabianki – 4,18 m
I miejsce – Marta Skowrońska – Gim. Baruchowo – 3,86 m
Pchnięcie kulą 3 kg dziewcząt
I miejsce – Justyna Kacprzyk – Gim. Baruchowo – 10,50 m
II miejsce – Laura Grzyb – Gim. Fabianki – 9,15 m
III miejsce – Weronika Grzyb – Gim. Fabianki – 8,75 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Laura Grzyb – Gim. Fabianki – 24,86 m
II miejsce – Weronika Grzyb – Gim. Fabianki – 22,90 m
III miejsce – Małgorzata Chrzanowska – Gim. Fabianki – 22,26 m
300 m chłopców
I miejsce – Kacper Pietrzak – Gim. Nasiegniewo – 40,9 s
II miejsce – Michał Janulewski – Gim. Baruchowo – 41,1 s
III miejsce – Jonasz Mertka – Gim. Fabianki – 41,4 s
600 m chłopców
I miejsce – Politowski Bartłomiej – Gim. Nasiegniewo – 1,44,4 min
II miejsce – Jakub Barczewski – Gim. Fabianki – 1,46,9 min
III miejsce – Martin Schmiel – Gim. Kruszyn – 1,47,7 min
Skok w dal chłopców
I miejsce – Krystian Szpadziński – Gim. Kruszyn – 5,43 m
II miejsce – Kacper Pietrzak – Gim. Nasiegniewo – 5,33 m
III miejsce – Przemysław Krzeszewski – Gim. Fabianki – 4,83 m
Pchnięcie kulą 4 kg chłopców
I miejsce – Kacper Prajwowski – Gim. Fabianki – 13,00
II miejsce – Patryk Nowacki – Gim. Smólnik – 10,90 m
III miejsce = Szymon Kepke – Gim. Baruchowo – 1080 m
Rzut oszczepem 600 g chłopców
I miejsce - Jonasz Mertka – Gim. Fabianki – 53,80 m
II miejsce – Jakub Maślanka – Gim. Baruchowo – 40,80 m
III miejsce – Mateusz Zielinski – Gim. Baruchowo – 31,24 m

Klasy III i starsi ( 1998 i 1997)
300 m dziewcząt
I miejsce – Aleksandra Wojciechowska – Gim. Smólnik – 48,8 s
II miejsce – Weronika Szczepańska – Gim. Baruchowo – 53,5 s
III miejsce – Magdalena Przybyszewska – Gim. Nasiegniewo – 55,4 s
Skok w dal dziewcząt
I miejsce - Aleksandra Wojciechowska – Gim. Smólnik – 4, 18 m
II miejsce – Monika Rzepinska – Gim. Fabianki – 3,97 m
III miejsce – Katarzyna Pasinska – Gim. Nasiegniewo – 3,95 m
Pchnięcie kulą 3 kg dziewcząt
I miejsce – Michalina Jeziorska – Gim. Fabianki – 12,90 m
II miejsce - Katarzyna Pasinska – Gim. Nasiegniewo – 9,90 m
III miejsce – Martyna Zielińska – Gim. Nasiegniewo – 9,55 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Michalina Jeziorska – Gim. Fabianki – 28,70 m
II miejsce – Weronika Szczepańska – Gim. Baruchowo – 25,94 m
III miejsce – Angelika Jankowska – Gim. Fabianki – 18,65 m
300 m chłopców
I miejsce – Patryk Ręgocki – UKS Cyprianka – 41,4 s
II miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 43,9 s
III miejsce – Radosław Sawirski – Gim. Fabianki – 44,7 s
Skok w dal chłopców
I miejsce – Patryk Ręgocki – UKS Cyprianka – 6,73 m
II miejsce – Bartosz Łukaszewski – Gim. Fabianki – 5,42 m
III miejsce – Sebastian Grygowski – Gim Nasiegniewo – 4,85 m
Pchnięcie kulą 5 kg chłopców
I miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 14,75 m
II miejsce – Wiktor Mertka – UKS Cyprianka – 11,35 m
III miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 9,90 m
Rzut oszczepem 700 g chłopców
I miejsce - Wiktor Mertka – UKS Cyprianka – 58,10 m
II miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 45,50 m
III miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 38,70 m

PK Hubert Trzeciakowski (88) – 78,60 m
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

stonka
18/07/2012 16:30
Proszę o foty z zawodów w Tucholi...stonka

stonka
20/10/2011 13:39
uuuuu słabe logowanie się, UKSSSS budzimy się !!!!!!!!!

romanberens
01/12/2009 21:00
http://picasaweb.google.p
l/zlocisz90/PodsumowanieS
ezonuSportowegoWUKSCypria
nkaListopad2009 zdjęcia z podsumowania '09


kenys
07/07/2009 19:16
no to teraz trzymac kciuki 23lipca i jak sie uda 25smiley pozdrawiam wszystkichsmiley

romanberens
25/03/2009 02:08
[url=http://dready-wlocla
wek.za.pl[img]http://drea
dy-wloclawek.za.pl/baner.
jpg[/img][/url]


romanberens
25/03/2009 01:50
www.dready-wloclawek.za.p
l moja strona internetowa ha! wchodzić!!!


Sekretarz
21/01/2009 23:31
Sport w Gimnazjum w Fabiankach http://sites.google.com/s
ite/sportgimnazjumwfabian
kach


MM
07/09/2008 18:11
Pozdrowienia dla lekkoatletów w mundurach!!!

Sekretarz
01/09/2008 16:41
Tylko gratuuuuulować!!!!!!

kenys
01/09/2008 07:57
tak stonka powiedziala prawde a nie zdarza sie to zbyt czesto

Archiwum
profesjonalna fotografia sportowa.

Copyright © 2008-2010

Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes