UKS "CYPRIANKA"
News Search:
Strona Główna · Galeria · Forum · LinkiGrudzień 13 2017 15:44:41
Nawigacja
Strona Główna
Zarząd
Rekordy klubu
Największe sukcesy
Zawodnicy
Trenerzy
Galeria
Sponsorzy
Download
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj
FAQ
autoakcesoria24
PPH EVERS
P.H.U. IMET
POLANIK
Sport w Gimnazjum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: natalka258
"Nadzieje Olimpijskie"
XVI Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny „Nadzieje Olimpijskie”
9 czerwca 2015 r
Stadion w Chełmicy
Wyniki:
Szkoły Podstawowe:
Sztafeta 8 x 50 m
I miejsce SP Cyprianka – 65,9 s
II miejsce – SP Szpetal Górny – 67,3 s
III miejsce – SP Fabianki – 69,8 s

Kl II i mł
250 m - Dz
I miejsce – Karina Mejer – SP Smólnik
II miejsce – Julita Pawlak – SP Baruchowo
III miejsce – Zuzanna Dydecka – SP Świątkowizna
250 m – chł
I miejsce – Kacper Bandoszek – SP – Świątkowizna
II miejsce – Kamil Gajowniczek – SP Cyprianka
III miejsce – Rafał Kuligowski – SP Cyprianka
Kl IV i mł
300 m – Dz
I miejsce – Wanessa Jeżyńska – SP Baruchowo – 54,2 s
II miejsce – Natalia Krasińska – SP Szpetal Górny – 54,8 s
III miejsce – Martyna Urbańska – SP Cyprianka
Skok w dal – dz
I miejsce – Weronika Wichlinska – SP Baruchowo – 3,68 m
II miejsce – Natalia Krasińska – SP Szpetal Górny – 3,56 m
III miejsce – Sandra Lewandowska – SP Nasiegniewo – 3, 51 m
300 m chł.
I miejsce – Adrian Orenkiewicz – SP Szpetal Górny – 49,8 s
II miejsce – Kacper Drzewiecki – SP Szpetal Górny – 53,7 s
III miejsce – Adam Dankowski – Sp Śmiłowice – 55,6 s
Skok w dal chł.
I miejsce – Jakub Bandoszek – SP Świątkowizna – 4,13 m
II miejsce – Adrian Orenkiewicz – SP Szpetal Górny – 4,06 m
III miejsce – Kacper Kubacki – SP Fabianki – 3,66 m
Kl. V – VI
300 m dz.
I miejsce – Kinga Nowicka – SP Fabianki - 51,6 s
II miejsce – Nikola Kornacka – SP Fabianki – 52,6 s
III miejsce – Martyna Mielcarek – SP Szpetal Górny – 56,1 s
600 m dz.
I miejsce – Klaudia Osińska – SP Śmiłowice –
II miejsce – Ewelina Sarzyńska – SP Baruchowo
III miejsce – Karolina Filipska – SP Baruchowo
Skok w dal dz.
I miejsce – Monika Dydecka – SP Świątkowizna – 3,85 m
II miejsce - Kinga Nowicka – SP Fabianki – 3,80 m
III miejsce – Martyna Mielcarek – SP Szpetal Górny – 3,78 m
Rzut oszczepem 500 g dz.
I miejsce – Maja Ślendak – SP Cyprianka – 20,49 m
II miejsce – Emilia Targańska – SP Cyprianka – 17,37 m
III miejsce – Wiktoria Gębka – SP Baruchowo – 15,49 m
Pchnięcie kulą 2 kg dz.
I miejsce - Wiktoria Gębka – SP Baruchowo – 9,42 m
II miejsce – Oliwia Politowicz – SP Fabianki – 8,02 m
III miejsce - Maja Ślendak – SP Cyprianka – 7,85 m
300 m chł.
I miejsce – Daniel Zawalski – SP Baruchowo – 45,3 s
II miejsce – Adam Lewandowski – SP Fabianki – 47,1 s
III miejsce – Mateusz Bierzoński – SP Cyprianka – 48,2 s
600 m chł
I miejsce – Kamil Deskiewicz – SP Fabianki – 1,50,2 min
II miejsce – Krystian Witulski – SP Baruchowo – 2,01,6 min
III miejsce – Michał Czapski – SP Baruchowo – 2,07,3 min
Skok w dal chł.
I miejsce – Mateusz Bierzoński – SP Cyprianka – 4,56 m
II miejsce – Adam Lewandowski – SP Fabianki – 4,32 m
III miejsce – Daniel Zawalski – SP Baruchowo – 4,30 m
Rzut oszczepem 500 g
I miejsce – Dominik Strupczewski – SP Cyprianka – 33,43 m
II miejsce – Michał Kuligowski – SP Cyprianka – 29,11 m
III miejsce – Kacper Politowski – SP Cyprianka – 26,83 m
Pchnięcie kulą 3 kg chł.
I miejsce – Dominik Strupczewski – SP Cyprianka – 9,85 m
II miejsce – Michał Kuligowski – SP Cyprianka – 9,45 m
III miejsce – Kacper Pawlak – SP Baruchowo – 8,50 m
Gimnazja:
Kl . I
300 m dz.
I miejsce – Angelika Patyńska – G. Choceń – 52,5 s
II miejsce – Julia Jędrzejewska – G. Baruchowo – 54,1 s
III miejsce – Agnieszka Lewandowska – G. Nasiegniewo – 55,1 s
600 m dz.
I miejsce – Sara Jakubowska – G. Choceń – 2,00,1 min
II miejsce – Klaudia Stasiak – G. Baruchowo – 2,08,6 min
III miejsce – Oliwia Stasińska – G Smólnik – 2,09,8 min
Skok w dal dz.
I miejsce – Angelika Patyńska – G. Choceń – 3,80 m
II miejsce – Maja Kwiatkowska – G. Fabianki – 3,65 m
III miejsce – Agnieszka Lewandowska – G. Nasiegniewo – 3,62 m
III miejsce – Nikola Szatkowska – G. Smólnik – 3,62 m
Rzut oszczepem 500 g – dz.
I miejsce – Martyna Czekalska- G. Fabianki – 25,46 m
II miejsce – Elżbieta Urbaczewska – G. Fabianki – 23,50 m
III miejsce – Alicja Brylinska – G. Baruchowo – 22,69 m
Pchnięcie kulą 3 kg dz.
I miejsce – Martyna Czekalska- G. Fabianki – 8,25 m
II miejsce – Alicja Brylinska – G. Baruchowo – 8,18 m
III miejsce – Elżbieta Urbaczewska – G. Fabianki – 8,09 m
300 m chł.
I miejsce – Damian Kowalski – UKS Cyprianka – 42,4 s
II miejsce – Krystian Pawlak – G. Baruchowo – 45,9 s
III miejsce – Kacper Majewski – G. Choceń – 46,7 s
600 m chł.
I miejsce – Miłosz Koziński – G. Choceń – 1,48,8 min
II miejsce – Bartłomiej Goździecki – G. Choceń – 1,49,1 min
III miejsce - Rafał Kruszka – G. Kruszyn – 1,49,7 min
Skok w dal chł
I miejsce – Damian Kowalski – UKS Cyprianka – 4,96 m
II miejsce – Jakub Rosiak – G. Choceń – 4,30 m
III miejsce – Krystian Pawlak – G. Baruchowo – 4,12 m
Rzut oszczepem 600 g chł.
I miejsce – Damian Gryczewski – G. Fabianki – 34,60 m
II miejsce – Dominik Wiśniewski – G. Baruchowo – 31,10 m
III miejsce – Hubert Czajka – G. Baruchowo – 25,50 m
Pchnięcie kulą 4 kg chł.
I miejsce – Damian Gryczewski – G. Fabianki –11,20 m
II miejsce – Hubert Czajka – G. Baruchowo – 10,03 m
III miejsce – Bartosz Włodarzewski – G. Baruchowo – 9,70 m
Kl. II – III
300 m dz.
I miejsce – Klaudia Chilinska – G. Nasiegniewo – 50 ,5 s
II miejsce – Magdalena Zakrzewska –G. Nasiegniewo – 52,7 s
III miejsce – Natalia Szymańska – G. Fabianki – 54,1 s
Skok w dal dz.
I miejsce – Natalia Szymańska – G. Fabianki – 3,79 m
II miejsce – Magdalena Zakrzewska –G. Nasiegniewo – 3,76 m
III miejsce – Aleksandra Spychalska – G. Baruchowo – 3,67 m
Rzut oszczepem 500 g dz.
I miejsce – Weronika Grzyb – G. Fabianki – 24,10 m
II miejsce – Adrianna Depta – G. Fabianki – 21,17 m
III miejsce – Monika Laskowska – G. Fabianki – 20,57 m
Pchnięcie kulą 3 kg dz.
I miejsce – Justyna Kasprzyk – G. Baruchowo – 9,84 m
II miejsce – Klaudia Błaszczyk – G. Kruszyn – 8,58 m
III miejsce – Julia Rybarczyk – G. Choceń – 8,07 m
300 m Chł.
I miejsce – Michał Janulewski – G. Baruchowo – 40,5 s
II miejsce – Kacper Pietrzak – G. Nasiegniewo – 40,6 s
III miejsce – Przemysław Krzeszewski – G. Fabianki – 41,4 s
Skok w dal chł.
miejsce – Przemysław Krzeszewski – G. Fabianki – 5,70 m
II miejsce – Krystian Szpadziński – G. Kruszyn – 5,45 m
III miejsce – Patryk Czyżewski –G. Choceń – 5,36 m
Rzut oszczepem 600 g
I miejsce – Jonasz Mertka – G. Fabianki – 52,29 m
II miejsce – Mateusz Zielinski – G. Baruchowo – 33,32 m
III miejsce – Krzysztof Wieczorkowski – G. Baruchowo – 28,89 m
Pchnięcie kulą 4 kg chł.
I miejsce – Kacper Prajwowski – G. Fabianki – 15,50 m
II miejsce – Jonasz Mertka – G. Fabianki – 13,35 m
III miejsce – Sebastian stańczyk – G. Fabianki – 11,95 m
Szkoły Średnie
Skok w dal dz.
I miejsce – Natalia Cackowska – UKS Cyprianka – 4,33 m
II miejsce – Judyta Żelazek – LO Choceń – 4,05 m
III miejsce – Magdalena Przybyszewska – UKS Junior Nasiegniewo – 3,87 m
Pchnięcie kulą 3 kg
I miejsce – Michalina Jeziorska – UKS Cyprianka – 11,72 m
II miejsce – Katarzyna Pasińska – UKS Junior Nasiegniewo – 9,22 m
III miejsce - Judyta Żelazek – LO Choceń – 8,62 m
300 m chł.
I miejsce – Arkadiusz Nowak – UKS Junior Nasiegniewo – 41,8 s
II miejsce – Michał Jernalczyk – LO Choceń – 42,1 s
III miejsce – Damian Górski – LO Choceń – 44,1 s
Skok w dal chł.
I miejsce – Patryk Ręgocki – UKS „Cyprianka” – 6,68 m
II miejsce – Arkadiusz Nowak – UKS Junior Nasiegniewo – 4,90 m
III miejsce – Raczkowski Grzegorz – LO Choceń – 4,60 m
Pchniecie kulą 5 kg chł.
I miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 17,03 m
II miejsce – Wiktor Mertka – UKS Cyprianka – 11,55 m
III miejsce – Patryk rybacki – LO Choceń – 9,90 m
Rzut oszczepem 700g
I miejsce Wiktor Mertka –UKS Cyprianka – 59,85 m
II miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 38,80 m
PK - Hubert Trzeciakowski – UKS Cyprianka – 71,90 m

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

stonka
18/07/2012 16:30
Proszę o foty z zawodów w Tucholi...stonka

stonka
20/10/2011 13:39
uuuuu słabe logowanie się, UKSSSS budzimy się !!!!!!!!!

romanberens
01/12/2009 21:00
http://picasaweb.google.p
l/zlocisz90/PodsumowanieS
ezonuSportowegoWUKSCypria
nkaListopad2009 zdjęcia z podsumowania '09


kenys
07/07/2009 19:16
no to teraz trzymac kciuki 23lipca i jak sie uda 25smiley pozdrawiam wszystkichsmiley

romanberens
25/03/2009 02:08
[url=http://dready-wlocla
wek.za.pl[img]http://drea
dy-wloclawek.za.pl/baner.
jpg[/img][/url]


romanberens
25/03/2009 01:50
www.dready-wloclawek.za.p
l moja strona internetowa ha! wchodzić!!!


Sekretarz
21/01/2009 23:31
Sport w Gimnazjum w Fabiankach http://sites.google.com/s
ite/sportgimnazjumwfabian
kach


MM
07/09/2008 18:11
Pozdrowienia dla lekkoatletów w mundurach!!!

Sekretarz
01/09/2008 16:41
Tylko gratuuuuulować!!!!!!

kenys
01/09/2008 07:57
tak stonka powiedziala prawde a nie zdarza sie to zbyt czesto

Archiwum
profesjonalna fotografia sportowa.

Copyright © 2008-2010

Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes