UKS "CYPRIANKA"
News Search:
Strona Główna · Galeria · Forum · LinkiGrudzień 13 2017 15:49:30
Nawigacja
Strona Główna
Zarząd
Rekordy klubu
Największe sukcesy
Zawodnicy
Trenerzy
Galeria
Sponsorzy
Download
Forum
Linki
Kontakt
Szukaj
FAQ
autoakcesoria24
PPH EVERS
P.H.U. IMET
POLANIK
Sport w Gimnazjum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: natalka258
XVI "Nadzieje Olimpijskie"
WYNIKI
8 czerwca 2016 r - XVII Powiatowy mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie"
Szkoły Podstawowe:
sztafeta 8 x 50 m
1. PSP w Cypriance - 64,3 s
2. PSP Nasiegniewo - 66,1 s
3. SP Choceń - 67,0 s
KL II i młodsze
250 m DZ
1. Paulina Kosińska - Cyprianka
2. Maja Narowska - Cyprianka
3. Maja Rutkowska - Cyprianka
250 CHŁ
1. Nikolas Sznajder - Cyprianka
2 Jakub Rogalski - Fabianki
3.Grzegorz Sikorski - Cyprianka
Klasy VI - III
300 m DZ
1. Katarzyna Chilinska - Nasiegniewo - 57,3 s
1. Martyna Urbańska - Cyprianka - 57,3 s
3. Karina Mejer - Smólnik - 57,8 s
Skok w dal DZ
1. Martyna Urbańska - Cyprianka - 3,60 m
2. Katarzyna chilińska - Nasiegniewo - 3,40 m
3. Karina Mejer - Smólnik - 3,27 m
300 m CHŁ
1. Paweł Pyszkowski - Baruchowo - 52,5 s
2. Kacper Ciesielski - Choceń - 53,1 s
Kacper Michalski - Choceń - 53,7 s
Skok w dal CHŁ
1. Hubert Błaszczyk - Baruchowo - 4,15 m
2. Kacper Bandoszek - Świątkowizna - 4,10 m
3. Kamil Gajowniczek - Cyprianka - 3,80 m
Klasy V - VI
300 m DZ
1. Wiktoria Manowska - Fabianki - 53,1 s
2. Roksana Złowodzka - Nasiegniewo - 53,7 s
3. Marta Janulewska - Baruchowo - 53,8 s
600 m DZ
1. Weronika Wichlinska - Baruchowo - 1,53,1 min
2. Gabriela Michalska - Smólnik - 2,10,8 min
3. Wiktoria Seklecka - Choceń - 2,22,9 min
Skok w dal DZ
1. Oliwia Zamerska - Smólnik - 4,15 m
2. Marta Janulewska - Baruchowo -3,97 m
3. Roksana Korpusinska - Smólnik - 3,94 m
rzut oszczepem 500 g DZ
1. Julianna Lewandowska - Cyprianka - 22,63 m
2. Emilia Targańska - Cyprianka - 19,83 m
3. Natalia Gębka - Baruchowo - 17,58 m
kula 2 kg DZ
1.Natalia Gębka - Baruchowo - 8,95 m
2. Zuzia Kałużna - Baruchowo - 8,70 m
3. Emilia Targanska - Cyprianka - 8,15 m
300 m CHŁ
1. Mateusz Paprocki - Choceń - 46,9 s
2.Patryk Stasiak - Baruchowo - 49,9 s
3. Aleksander Kalwasiński - Cyprianka - 51,1 s
600 m CHŁ
1. Dominik Trzeciakowski - Fabianki - 1,53,8 min
2. Damian Michalski - Chocen - 1,55,6 min
3. Alan Sznajder - Cyprianka - 1,57,5 min
Skok w dal CHŁ
1. Michał Sieradzki - Fabianki - 4,85 m
2. Aleksander Kalwasiński - Cyprianka - 4,84 m
3. Mateusz Paprocki - hoceń - 4,68 m
rzut oszczepem 500 g CHŁ
1. Michał Sieradzki - Fabianki - 30,66 m
2. Michał Kuligowski - Cyprianka - 26,70 m
3. Kacper Rozwora - Smólnik - 25,73 m
kula 3 kg CHŁ
1 ichał Kuligowski - Cyprianka - 13,70 m
2. Patryk Stasiak - Baruchowo - 9,25 m
3. Dawid Ciosek - Nasiegniewo - 8,85 m
GIMNAZJUM KL I
300 m DZ
1. Weronika Złowodzka - Nasiegniewo - 54,2 s
2. Aleksandra Pietrzak - Nasiegniewo - 55,0 s
3. Wanesa Olczak - Baruchowo - 55,6 s
Skok w dal DZ
1. Patrycja Zamerska - Smólnik - 4,14 m
2. Aleksandra Pietrzak - Nasiegniewo - 3,95 m
3. Weronika Złowodzka - Nasiegniewo - 3,76 m
rzut oszczepem DZ
1. Maja Ślendak - Fabianki - 19,10 m
kula 3 kg
1.Viktoria Urbańska - Kruszyn - 7,50 m
2. Adrianna Reichert - Nasiegniewo - 7,50 m
3. Maja Ślndak - Fabianki - 7,30 m
300 m CHŁ
1. Hubert Michalski - Smólnik - 43,5 s
2. Daniel Zawalski - Baruchowo - 44,9 s
3. Jakub Charzewski - Fabianki - 46,9 s
600 m CHŁ
1. Kamil Falkowski - Smólnik - 1,43,9 min
2. Kacper Stasiński - Smólnik - 1,44,7 min
3. Mateusz Domański - Nasiegniewo - 2,00,6 min
Skok w dal CHŁ
1. Hubert Michalski - Smólnik - 5,47 m
2. Daniel Zawalski - Baruchowo - 5,10 m
3. Jakub Charzewski - Fabianki - 4,75 m
Oszczep 600 g
1. Dominik Strupczewski - Fabianki - 41,74 m
2. Mateusz Bierzoński - Fabianki - 26,43 m
3. Tobiasz Skrzypiński - Fabianki - 21,20 m
Kula 4 kg CHŁ
1. Mateusz Bierzoński - Fabianki - 11,30 m
2. Dominik Strupczewski - Fabianki - 10 ,90 m
3. Bartłomiej Widawski - Baruchowo - 9,90 m
GIMNAZJUM Kl II - III
300 m DZ
Zuzanna Siecińska - Fabianki - 49,1 s
2. Marta Skowrońska - Baruchowo - 52,8 s
3. Weronika Stańczyk - Nasiegniewo - 52,9 s
Skok w dal DZ
1.Maja Kwiatkowska - Fabianki - 4,15 m
2. Marta Skowrońska - Baruchowo - 4,15 m
3. Nikola Krazińska - Nasiegniewo - 4,06 m
Oszczep 500 g
1. Ela Urbaczewska - Fabianki - 31,60 m
2. Alicja Brylińska - Baruchowo - 28,30 m
3. Martyna Czekalska - Fabianki - 27,55 m
Kula 3 kg DZ
1. Paulina Kosowska - Fabianki - 10,00 m
2. Justyna Kacprzyk - Baruchowo - 9,90 m
3. Kamila Dzięgielewska - Fabianki - 9,85 m
300 m CHŁ
1. Damian Kowalski - Fabianki - 41,2 s
2.Martin Schmiel - Kruszyn - 41,2 s
3. Jakub Mechuła - Baruchowo - 41,7 s
Skok w dal CHŁ
1. Damian Kowalski - Fabianki - 5,73 m
2. Przemek Krzeszewski - Fabianki - 5,53 m
3. Marcel Szafrański - Fabianki - 5,48 m
Oszczep 600 g CHŁ
1. Damian Gryczewski - Fabianki - 46,17 m
2. Adrian Sarnowski - Fabianki - 35,78 m
3. Dominik Wiśniewski - Baruchowo - 34,30 m
Kula 5 kg CHŁ
1. Adrian Sarnowski - Fabianki - 13,50 m
2. Łukasz Puszczyński - Fabianki - 12,40 m
3. Sebastian Stańczyk - Fabianki - 12,25 m

Kategoria OPEN
Skok w dal Mężczyzn
1. Patryk Ręgocki - UKS CYprianka - 6,67 m
2. Tomasz Oliwkowski - UKS Cyprianka - 5,97 m
3. Hubert Trzeciakowski - UKS Cyprianka - 5,61 m
KULA 5 kg
1. Adam Łabęcki - UKS Cyprianka - 18,70 m
2. Wiktor Mertka - UKS Cyprianka - 11,80 m
3. Tomasz Oliwkowski - UKS cYprianka - 10,70 m
Oszczep 700 g
1. Hubert Trzeciakowski - 66,95 m
2. Wiktor Mertka - UKS Cyprianka - 57,05 m
3. Adam Łabęcki - UKS Cyprianka - 46,14 m
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

stonka
18/07/2012 16:30
Proszę o foty z zawodów w Tucholi...stonka

stonka
20/10/2011 13:39
uuuuu słabe logowanie się, UKSSSS budzimy się !!!!!!!!!

romanberens
01/12/2009 21:00
http://picasaweb.google.p
l/zlocisz90/PodsumowanieS
ezonuSportowegoWUKSCypria
nkaListopad2009 zdjęcia z podsumowania '09


kenys
07/07/2009 19:16
no to teraz trzymac kciuki 23lipca i jak sie uda 25smiley pozdrawiam wszystkichsmiley

romanberens
25/03/2009 02:08
[url=http://dready-wlocla
wek.za.pl[img]http://drea
dy-wloclawek.za.pl/baner.
jpg[/img][/url]


romanberens
25/03/2009 01:50
www.dready-wloclawek.za.p
l moja strona internetowa ha! wchodzić!!!


Sekretarz
21/01/2009 23:31
Sport w Gimnazjum w Fabiankach http://sites.google.com/s
ite/sportgimnazjumwfabian
kach


MM
07/09/2008 18:11
Pozdrowienia dla lekkoatletów w mundurach!!!

Sekretarz
01/09/2008 16:41
Tylko gratuuuuulować!!!!!!

kenys
01/09/2008 07:57
tak stonka powiedziala prawde a nie zdarza sie to zbyt czesto

Archiwum
profesjonalna fotografia sportowa.

Copyright © 2008-2010

Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes