Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: natalka258
Dwa medale dla Cyprianki na międzywojewódzkich mistrzostwach modzików
13 września na stadionie w Toruniu odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w LA. Dwa medale wywalczyli na nich podopieczni Trenera Edwarda Mańkowskiego. Złoty zdobył Kacper Prajwowski w pchnięciu kulą a srebrny Jonasz Mertka w rzucie oszczepem. Obydwaj uzyskali awans na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się w Zielonej Górze.
Mistrzostwa Województwa Mlodzików
Na rozegranych 7 września na stadionie w Bydgoszczy Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Młodzików w LA zawodnicy nasi wywalczyli trzy medale. Znakomity wynik w pchnięciu kulą (5 kg) uzyskał Kacper Prajwowski. Podopieczny trenera Edwarda Mańkowskiego pchając kulę na odległość 13,97m zdobył zloty medal i ustanowi nowy rekord Klubu młodzików. Srebrny medal w rzucie oszczepem zdobyła Weronika Grzyb z nowym rekordem życiowym - 24,09 m. Czwarte miejsce w tej konkurencji zajęła Laura Grzyb - 23,31m. Brązowy medal i rekord życiowy w rzucie oszczepem uzyskał Damian Gryczewski - 37,21m. Dominik Strupczewski zajął piąte miejsce - 29,56m (RŻ). Miejsca szóste w pchnięciu kulą wywalczyli: Martyna Czekalska - 8,02 m (RŻ) i Sebastian Stańczyk - 9,94 m (RŻ)
Rewelacyjny start Huberta Trzeciakowskiego
20 lipca na mityngu lekkoatletycznym w Toruniu Hubert Trzeciakowski uzyskał rewelacyjny wynik w rzucie oszczepem - 75,73m. Podopieczny Trenera Edwarda Mańkowskiego poprawił rekord życiowy o ponad 6 m i ustanowił nowy rekord Klubu.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w LA
We Wrocławiu w dniach 13-15 lipca odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce, na której bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Cyprianka. Patryk Ręgocki wywalczył srebrny medal w skoku w dal i czwarte miejsce w trójskoku. W finałach tych konkurencji ustanowił nowe rekordy życiowe - 7,07 m w skoku w dal i 13,84m w trójskoku. W finale rzutu oszczepem w ostatniej kolejce rzutów miejsce medalowe stracił Wiktor Mertka, który ostatecznie z wynikiem 59,69 m. zajął wysokie czwarte miejsce. Rewelacyjnie w konkursie pchnięcia kulą zaprezentował się Adam Łabęcki, który zawody ukończył na szóstej pozycji z nowym rekordem klubu - 17,28 m. Wysokie lokaty naszych zawodników pozwoliły na zajęcie 41 miejsca w punktacji drużynowej, w której sklasyfikowano 207 klubów z całego kraju.
Park Linowy we Włocławku
Sprawdzaliśmy swoją sprawność i odwagę w parku linowym we Włocławku
Klub Fitness FORMA
Odwiedziliśmy włocławski Klub Fitness - FORMA
XV "Nadzieje Olimpijskie"
11 czerwca na stadionie w Chełmicy odbyło się Święto "Królowej Sportu" jakim niewątpliwie był XV Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie", w którym rywalizowało prawie 300 młodych zawodników z terenu powiatu włocławskiego. Uczestnicy podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe, łącznie rozegrano 34 konkurencje indywidualne i sztafetę sprinterską. Organizatorami Mityngu są Uczniowski Klub Sportowy "Cyprianka" oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Cypriance od pierwszego mityngu wspierani przez Gminę Fabianki, Powiat Włocławski i Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz sponsorów prywatnych. Dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu organizatorzy oraz przybyli goście mogli wręczyć 34 komplety medali, 35 pucharów oraz 135 nagród rzeczowych.
Było to możliwe tylko dzięki wyżej wymienionym instytucjom oraz sponsorom, którymi byli:
Pan Jarosław Bończyk - P.P.H. EVERS
Pan Jan Gurczyński - P.H.U. IMET
Bank Spółdzielczy w Kowalu o/Szpetal Górny
Firma GM WIND Paszyńscy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KRZYWIEC"
KOMPUTRONIK Włocławek
Pan Piotr Jetter
Państwo Rawscy - JULMAR
Pan Leszek Wyczachowski
Pan Andrzej Zalewski - Firma Handlowa "CHEMIKOS"
Pan Mirosław Wasielewski

Organizatorzy składają Wielkie podziękowania wyżej wymienionym instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym. To dzięki Wam mogliśmy nagrodzić wysiłek zawodników, wręczać nagrody oraz wyróżnić najlepszych, a co za tym idzie, promować królową sportu - lekkoatletykę. DZIĘKUJEMY
Organizatorzy składają również Wielkie podziękowania opiekunom zespołów, sympatykom lekkiej atletyki oraz przyjaciołom UKS-u, którzy sprawnie przeprowadzili sędziowanie wszystkich konkurencji. DZIĘKUJEMY.

Wszyscy medaliści w dolnej części newsa "czytaj więcej

Fotka (Radio HIT) Najmłodsi uczestnicy mityngu,zwycięscy biegu na 200 m l

Mistrzostwa LZS
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy na rozegranych w dniach 7 - 8 czerwca 2014 w Białej Podlaskiej, Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w LA. Dwa medale zdobył Patryk Ręgocki, złoty w skoku w dal - 6,92 i srebrny w trójskoku - 13,78m (r.ż). Wiktor Mertka ustanowił rekord życiowy w rzucie oszczepem 700g - 60,81m co dało mu srebrny medal. Michalina Jeziorska wywalczyła czwarte miejsce w pchnięciu kulą - 12,61m (r.ż.) i piąte miejsce w rzucie dyskiem. W pchnięciu kulą juniorów młodszych Adam Łabędzki zajął dziewiąte miejsce a Witold Kmieć trzynaste.
W punktacji drużynowej na 91 sklasyfikowanych klubów UKS Cyprianka uzyskał 30 miejsce.
Mistrzostwa Województwa Dzieci w LA
31 maja 2014 na stadionie w Białych Błotach odbyły się III Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy z Cyprianki wywalczyli na nich aż 14 medali:
w rywalizacji zawodników 13 letnich -
Martyna Czekalska - I miejsce w pchnięciu kulą 2kg i II miejsce w rzucie oszczepem.