XV "Nadzieje Olimpijskie"
Dodane przez MM dnia Czerwiec 15 2014 21:45:21
11 czerwca na stadionie w Chełmicy odbyło się Święto "Królowej Sportu" jakim niewątpliwie był XV Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie", w którym rywalizowało prawie 300 młodych zawodników z terenu powiatu włocławskiego. Uczestnicy podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe, łącznie rozegrano 34 konkurencje indywidualne i sztafetę sprinterską. Organizatorami Mityngu są Uczniowski Klub Sportowy "Cyprianka" oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Cypriance od pierwszego mityngu wspierani przez Gminę Fabianki, Powiat Włocławski i Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz sponsorów prywatnych. Dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu organizatorzy oraz przybyli goście mogli wręczyć 34 komplety medali, 35 pucharów oraz 135 nagród rzeczowych.
Było to możliwe tylko dzięki wyżej wymienionym instytucjom oraz sponsorom, którymi byli:
Pan Jarosław Bończyk - P.P.H. EVERS
Pan Jan Gurczyński - P.H.U. IMET
Bank Spółdzielczy w Kowalu o/Szpetal Górny
Firma GM WIND Paszyńscy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KRZYWIEC"
KOMPUTRONIK Włocławek
Pan Piotr Jetter
Państwo Rawscy - JULMAR
Pan Leszek Wyczachowski
Pan Andrzej Zalewski - Firma Handlowa "CHEMIKOS"
Pan Marek Mertka - Firma GEBRUDER
Pan Radosław Jakubas
Pan Piotr Lewandowski Autokomis JANTAR
Pan Paweł Ręgocki - Sklep Wielobranżowy
Pan Włodzimierz Stroisz - P.P.H.U. EUROPA
ARTUS Włocławek
Pan Jarosław Kuligowski
Pani Ewa Szczepańska
Pan Zbigniew Perlikowski
Pan Tomasz Jezierski
Pan Radosław Kawski
Pan Wiesław Literski
Pan Marian Przybyszewski
Pan Rafał Śmiałowicz
Pan Sławomir Tumiński
Pan Mirosław Wasielewski

Organizatorzy składają Wielkie podziękowania wyżej wymienionym instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym. To dzięki Wam mogliśmy nagrodzić wysiłek zawodników, wręczać nagrody oraz wyróżnić najlepszych, a co za tym idzie, promować królową sportu - lekkoatletykę. DZIĘKUJEMY
Organizatorzy składają również Wielkie podziękowania opiekunom zespołów, sympatykom lekkiej atletyki oraz przyjaciołom UKS-u, którzy sprawnie przeprowadzili sędziowanie wszystkich konkurencji. DZIĘKUJEMY.

Wszyscy medaliści w dolnej części newsa "czytaj więcej

Fotka (Radio HIT) Najmłodsi uczestnicy mityngu,zwycięscy biegu na 200 m l



Rozszerzona zawartość newsa
XV Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny „Nadzieje Olimpijskie”
11.06.2014 r Stadion w Chełmicy
WYNIKI
Sztafeta dla SP – 8 x 50 m
I miejsce – SP Cyprianka
II miejsce – SP Nasiegniewo
III miejsce – SP Świątkowizna

SZKOŁY PODSTAWOWE:
Kl. II i młodsi (2005 i mł)
200m Dziewcząt
I miejsce - Martyna Urbańska – SP Cyprianka - 40,7 s
II miejsce – Maja Mańkowska – SP Cyprianka - 40,9 s
III miejsce – Zuzanna Dydecka – SP Świątkowizna – 41,9 s
200 m chłopców
I miejsce – Mateusz Jaworski – SP Cyprianka – 37,1 s
II miejsce - Rafał Kuligowski – SP Cyprianka – 39,7 s
III miejsce – Filip Gachewicz – SP Cyprianka – 40,3 s
III miejsce – Paweł Targański – SP Cyprianka – 4,3 s
Klasy III – IV (2003-2004)
300 m dziewcząt
I miejsce – Marta Janulewska – SP Baruchowo 57,6 s
II miejsce – Weronika Wichlinska – SP Baruchowo – 59,6 s
III miejsce – Klaudia Kazimierska – SP Fabianki – 60,1 s
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Magdalena Chrzanowska – SP Cyprianka – 3,49 m
II miejsce - Marta Janulewska – SP Baruchowo – 3,46 m
III miejsce – Klaudia Kazimierska – SP Fabianki – 3,30 m
300 m chłopców
I miejsce – Patryk Stasiak – SP Baruchowo – 55,1 s
II m iejsce – Adam Ruszkowski - Adam Ruszkowski – 56,4 s
III miejsce – Adam Pawlak – SP Baruchowo – 56,5 s
Skok w dal chłopców
I miejsce – Alan Sznajder – SP Cyprianka – 3,59 m
II miejsce – Patryk Stasiak – SP Baruchowo – 3,56 m
III miejsce – Jakub Bandoszek – SP Świątkowizna – 3,56 m
Klasy V – VI (2002-2001)
300 m dziewcząt
I miejsce – Agnieszka Lewandowska – SP Nasiegniewo – 54,8 s
II miejsce – Dominika Rusicka – SP Baruchowo – 55,6 s
III miejsce – Julia Gębka – SP Baruchowo – 57,1 s
600 m dziewcząt
I miejsce – Izabela Szczepańska – SP Baruchowo – 2,07,9 min
II miejsce – Zuzanna Siecińska – SP Fabianki – 2,10,9 min
III miejsce – Klaudia Osińska – SP Śmiłowice – 2,12,5 min
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Kamila Dziengielewska - SP Fabianki – 4,05 m
II miejsce – Zuzanna Siecińska – SP Fabianki – 4,00 m
III miejsce – Oliwia Stasińska – SP Smólnik – 3,99 m
Pchnięcie kulą 2 kg dziewcząt
I miejsce – Martyna Czekalska – SP Cyprianka – 9,95 m
II miejsce - Kamila Dziengielewska - SP Fabianki – 9,20 m
III miejsce – Paulina Słomska – SP Świątkowizna – 9,20 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Elżbieta Urbaczewska – SP Cyprianka – 25,17 m
I Imiejsce – Martyna Czekalska – SP Cyprianka – 23,83 m
III miejsce – Iza Szczepańska – SP Baruchowo – 22,75 m
300 m chłopców
I miejsce – Damian Kowalski – SP Cyprianka – 46,7 s
II miejsce – Mateusz Maślanka – SP Baruchowo – 50,1 s
III miejsce – Krystian Pawlak – SP Baruchowo – 50,4 s
600 m chłopców
I miejsce – Rafał Kruszka – SP Kruszyn – 1,54,3 min
II miejsce – Dominik Wiśniewski – SP Baruchowo – 1,57,7 min
III miejsce – Kamil Deskiewicz – SP Fabianki – 1,59,5 min
Skok w dal chłopców
I miejsce – Damian Kowalski – SP Cyprianka – 4,65 m
II miejsce – Mateusz Maślanka – SP Baruchowo – 4,50 m
III miejsce – Mateusz Sieradzki – SP Fabianki – 4,36 m
Pchnięcie kulą 3 kg
I miejsce – Hubert Czajka – SP Baruchowo – 10,80 m
II miejsce – Dawid Wolski – SP Smólnik – 10,80 m
III miejsce – Damian Gryczewski – SP Cyprianka – 10,45 m
Rzut oszczepem 500g chłopców
I miejsce – Dominik Strupczewski – SP Cyprianka - 30,90 m
II miejsce – Damian Gryczewski – SP Cyprianka – 30,80 m
III miejsce - Dominik Wiśniewski – SP Baruchowo – 28,40 m

GIMNAZJUM
Klasy I – II ( 2000 -1999)
300 m dziewcząt
I miejsce – Aleksandra Spychalska – Gim. Baruchowo – 50,9 s
II miejsce – Magdalena Zakrzewska – Gim. Nasiegniewo – 51,1 s
III miejsce – Klaudia Chylinska – Gim. Nasiegniewo – 52,1 s
600 m dziewcząt
I miejsce – Marta Skowrońska – Gim. Baruchowo – 2,03,3 min
II miejsce – Malwina Zimna – Gim. Baruchowo – 2,08,8 min
III miejsce – Wiktoria Trzeciakowska – Gim. Fabianki 2,15,9 min
Skok w dal dziewcząt
I miejsce – Paulina Zalewska – Gim. Fabianki – 4,20 m
II miejsce – Alicja Bandoszek – Gim. Fabianki – 4,18 m
I miejsce – Marta Skowrońska – Gim. Baruchowo – 3,86 m
Pchnięcie kulą 3 kg dziewcząt
I miejsce – Justyna Kacprzyk – Gim. Baruchowo – 10,50 m
II miejsce – Laura Grzyb – Gim. Fabianki – 9,15 m
III miejsce – Weronika Grzyb – Gim. Fabianki – 8,75 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Laura Grzyb – Gim. Fabianki – 24,86 m
II miejsce – Weronika Grzyb – Gim. Fabianki – 22,90 m
III miejsce – Małgorzata Chrzanowska – Gim. Fabianki – 22,26 m
300 m chłopców
I miejsce – Kacper Pietrzak – Gim. Nasiegniewo – 40,9 s
II miejsce – Michał Janulewski – Gim. Baruchowo – 41,1 s
III miejsce – Jonasz Mertka – Gim. Fabianki – 41,4 s
600 m chłopców
I miejsce – Politowski Bartłomiej – Gim. Nasiegniewo – 1,44,4 min
II miejsce – Jakub Barczewski – Gim. Fabianki – 1,46,9 min
III miejsce – Martin Schmiel – Gim. Kruszyn – 1,47,7 min
Skok w dal chłopców
I miejsce – Krystian Szpadziński – Gim. Kruszyn – 5,43 m
II miejsce – Kacper Pietrzak – Gim. Nasiegniewo – 5,33 m
III miejsce – Przemysław Krzeszewski – Gim. Fabianki – 4,83 m
Pchnięcie kulą 4 kg chłopców
I miejsce – Kacper Prajwowski – Gim. Fabianki – 13,00
II miejsce – Patryk Nowacki – Gim. Smólnik – 10,90 m
III miejsce = Szymon Kepke – Gim. Baruchowo – 1080 m
Rzut oszczepem 600 g chłopców
I miejsce - Jonasz Mertka – Gim. Fabianki – 53,80 m
II miejsce – Jakub Maślanka – Gim. Baruchowo – 40,80 m
III miejsce – Mateusz Zielinski – Gim. Baruchowo – 31,24 m

Klasy III i starsi ( 1998 i 1997)
300 m dziewcząt
I miejsce – Aleksandra Wojciechowska – Gim. Smólnik – 48,8 s
II miejsce – Weronika Szczepańska – Gim. Baruchowo – 53,5 s
III miejsce – Magdalena Przybyszewska – Gim. Nasiegniewo – 55,4 s
Skok w dal dziewcząt
I miejsce - Aleksandra Wojciechowska – Gim. Smólnik – 4, 18 m
II miejsce – Monika Rzepinska – Gim. Fabianki – 3,97 m
III miejsce – Katarzyna Pasinska – Gim. Nasiegniewo – 3,95 m
Pchnięcie kulą 3 kg dziewcząt
I miejsce – Michalina Jeziorska – Gim. Fabianki – 12,90 m
II miejsce - Katarzyna Pasinska – Gim. Nasiegniewo – 9,90 m
III miejsce – Martyna Zielińska – Gim. Nasiegniewo – 9,55 m
Rzut oszczepem 500 g dziewcząt
I miejsce – Michalina Jeziorska – Gim. Fabianki – 28,70 m
II miejsce – Weronika Szczepańska – Gim. Baruchowo – 25,94 m
III miejsce – Angelika Jankowska – Gim. Fabianki – 18,65 m
300 m chłopców
I miejsce – Patryk Ręgocki – UKS Cyprianka – 41,4 s
II miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 43,9 s
III miejsce – Radosław Sawirski – Gim. Fabianki – 44,7 s
Skok w dal chłopców
I miejsce – Patryk Ręgocki – UKS Cyprianka – 6,73 m
II miejsce – Bartosz Łukaszewski – Gim. Fabianki – 5,42 m
III miejsce – Sebastian Grygowski – Gim Nasiegniewo – 4,85 m
Pchnięcie kulą 5 kg chłopców
I miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 14,75 m
II miejsce – Wiktor Mertka – UKS Cyprianka – 11,35 m
III miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 9,90 m
Rzut oszczepem 700 g chłopców
I miejsce - Wiktor Mertka – UKS Cyprianka – 58,10 m
II miejsce – Adam Łabęcki – UKS Cyprianka – 45,50 m
III miejsce – Oskar Politowski – Gim. Nasiegniewo – 38,70 m

PK Hubert Trzeciakowski (88) – 78,60 m