XVI "Nadzieje Olimpijskie"
Dodane przez MM dnia Czerwiec 17 2016 20:55:11
8 czerwca 2016 r na stadionie w Chełmicy odbył się XVII Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie".
Organizatorzy: Uczniowski Klub Sportowy "Cyprianka" oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Cypriance
Honorowy patronat nad Mityngiem objął Wójt Gminy Fabianki, Pan Zbigniew Słomski.
W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Rywalizowali w biegach na 250, 300 i 600 m, skoku w dal, rzucie oszczepem oraz pchnięciu kulą. Reprezentacje szkół podstawowych walczyły też w sztafecie 8 x 50 m o Puchar Dyrektora Szkoły w Cypriance. Uczestnicy podzieleni byli na sześć kategorii wiekowych, w których łącznie rozegrano 37 konkurencji.
Dzięki hojności sponsorów wysiłek zawodników nagrodzono wręczając 37 kompletów medali, 38 pucharów oraz ponad 170 nagród rzeczowych.


Wyniki: w zakładce "czytaj więcej" pod fotografią.

Rozszerzona zawartość newsa
WYNIKI
8 czerwca 2016 r - XVII Powiatowy mityng Lekkoatletyczny "Nadzieje Olimpijskie"
Szkoły Podstawowe:
sztafeta 8 x 50 m
1. PSP w Cypriance - 64,3 s
2. PSP Nasiegniewo - 66,1 s
3. SP Choceń - 67,0 s
KL II i młodsze
250 m DZ
1. Paulina Kosińska - Cyprianka
2. Maja Narowska - Cyprianka
3. Maja Rutkowska - Cyprianka
250 CHŁ
1. Nikolas Sznajder - Cyprianka
2 Jakub Rogalski - Fabianki
3.Grzegorz Sikorski - Cyprianka
Klasy VI - III
300 m DZ
1. Katarzyna Chilinska - Nasiegniewo - 57,3 s
1. Martyna Urbańska - Cyprianka - 57,3 s
3. Karina Mejer - Smólnik - 57,8 s
Skok w dal DZ
1. Martyna Urbańska - Cyprianka - 3,60 m
2. Katarzyna chilińska - Nasiegniewo - 3,40 m
3. Karina Mejer - Smólnik - 3,27 m
300 m CHŁ
1. Paweł Pyszkowski - Baruchowo - 52,5 s
2. Kacper Ciesielski - Choceń - 53,1 s
Kacper Michalski - Choceń - 53,7 s
Skok w dal CHŁ
1. Hubert Błaszczyk - Baruchowo - 4,15 m
2. Kacper Bandoszek - Świątkowizna - 4,10 m
3. Kamil Gajowniczek - Cyprianka - 3,80 m
Klasy V - VI
300 m DZ
1. Wiktoria Manowska - Fabianki - 53,1 s
2. Roksana Złowodzka - Nasiegniewo - 53,7 s
3. Marta Janulewska - Baruchowo - 53,8 s
600 m DZ
1. Weronika Wichlinska - Baruchowo - 1,53,1 min
2. Gabriela Michalska - Smólnik - 2,10,8 min
3. Wiktoria Seklecka - Choceń - 2,22,9 min
Skok w dal DZ
1. Oliwia Zamerska - Smólnik - 4,15 m
2. Marta Janulewska - Baruchowo -3,97 m
3. Roksana Korpusinska - Smólnik - 3,94 m
rzut oszczepem 500 g DZ
1. Julianna Lewandowska - Cyprianka - 22,63 m
2. Emilia Targańska - Cyprianka - 19,83 m
3. Natalia Gębka - Baruchowo - 17,58 m
kula 2 kg DZ
1.Natalia Gębka - Baruchowo - 8,95 m
2. Zuzia Kałużna - Baruchowo - 8,70 m
3. Emilia Targanska - Cyprianka - 8,15 m
300 m CHŁ
1. Mateusz Paprocki - Choceń - 46,9 s
2.Patryk Stasiak - Baruchowo - 49,9 s
3. Aleksander Kalwasiński - Cyprianka - 51,1 s
600 m CHŁ
1. Dominik Trzeciakowski - Fabianki - 1,53,8 min
2. Damian Michalski - Chocen - 1,55,6 min
3. Alan Sznajder - Cyprianka - 1,57,5 min
Skok w dal CHŁ
1. Michał Sieradzki - Fabianki - 4,85 m
2. Aleksander Kalwasiński - Cyprianka - 4,84 m
3. Mateusz Paprocki - hoceń - 4,68 m
rzut oszczepem 500 g CHŁ
1. Michał Sieradzki - Fabianki - 30,66 m
2. Michał Kuligowski - Cyprianka - 26,70 m
3. Kacper Rozwora - Smólnik - 25,73 m
kula 3 kg CHŁ
1 ichał Kuligowski - Cyprianka - 13,70 m
2. Patryk Stasiak - Baruchowo - 9,25 m
3. Dawid Ciosek - Nasiegniewo - 8,85 m
GIMNAZJUM KL I
300 m DZ
1. Weronika Złowodzka - Nasiegniewo - 54,2 s
2. Aleksandra Pietrzak - Nasiegniewo - 55,0 s
3. Wanesa Olczak - Baruchowo - 55,6 s
Skok w dal DZ
1. Patrycja Zamerska - Smólnik - 4,14 m
2. Aleksandra Pietrzak - Nasiegniewo - 3,95 m
3. Weronika Złowodzka - Nasiegniewo - 3,76 m
rzut oszczepem DZ
1. Maja Ślendak - Fabianki - 19,10 m
kula 3 kg
1.Viktoria Urbańska - Kruszyn - 7,50 m
2. Adrianna Reichert - Nasiegniewo - 7,50 m
3. Maja Ślndak - Fabianki - 7,30 m
300 m CHŁ
1. Hubert Michalski - Smólnik - 43,5 s
2. Daniel Zawalski - Baruchowo - 44,9 s
3. Jakub Charzewski - Fabianki - 46,9 s
600 m CHŁ
1. Kamil Falkowski - Smólnik - 1,43,9 min
2. Kacper Stasiński - Smólnik - 1,44,7 min
3. Mateusz Domański - Nasiegniewo - 2,00,6 min
Skok w dal CHŁ
1. Hubert Michalski - Smólnik - 5,47 m
2. Daniel Zawalski - Baruchowo - 5,10 m
3. Jakub Charzewski - Fabianki - 4,75 m
Oszczep 600 g
1. Dominik Strupczewski - Fabianki - 41,74 m
2. Mateusz Bierzoński - Fabianki - 26,43 m
3. Tobiasz Skrzypiński - Fabianki - 21,20 m
Kula 4 kg CHŁ
1. Mateusz Bierzoński - Fabianki - 11,30 m
2. Dominik Strupczewski - Fabianki - 10 ,90 m
3. Bartłomiej Widawski - Baruchowo - 9,90 m
GIMNAZJUM Kl II - III
300 m DZ
Zuzanna Siecińska - Fabianki - 49,1 s
2. Marta Skowrońska - Baruchowo - 52,8 s
3. Weronika Stańczyk - Nasiegniewo - 52,9 s
Skok w dal DZ
1.Maja Kwiatkowska - Fabianki - 4,15 m
2. Marta Skowrońska - Baruchowo - 4,15 m
3. Nikola Krazińska - Nasiegniewo - 4,06 m
Oszczep 500 g
1. Ela Urbaczewska - Fabianki - 31,60 m
2. Alicja Brylińska - Baruchowo - 28,30 m
3. Martyna Czekalska - Fabianki - 27,55 m
Kula 3 kg DZ
1. Paulina Kosowska - Fabianki - 10,00 m
2. Justyna Kacprzyk - Baruchowo - 9,90 m
3. Kamila Dzięgielewska - Fabianki - 9,85 m
300 m CHŁ
1. Damian Kowalski - Fabianki - 41,2 s
2.Martin Schmiel - Kruszyn - 41,2 s
3. Jakub Mechuła - Baruchowo - 41,7 s
Skok w dal CHŁ
1. Damian Kowalski - Fabianki - 5,73 m
2. Przemek Krzeszewski - Fabianki - 5,53 m
3. Marcel Szafrański - Fabianki - 5,48 m
Oszczep 600 g CHŁ
1. Damian Gryczewski - Fabianki - 46,17 m
2. Adrian Sarnowski - Fabianki - 35,78 m
3. Dominik Wiśniewski - Baruchowo - 34,30 m
Kula 5 kg CHŁ
1. Adrian Sarnowski - Fabianki - 13,50 m
2. Łukasz Puszczyński - Fabianki - 12,40 m
3. Sebastian Stańczyk - Fabianki - 12,25 m

Kategoria OPEN
Skok w dal Mężczyzn
1. Patryk Ręgocki - UKS CYprianka - 6,67 m
2. Tomasz Oliwkowski - UKS Cyprianka - 5,97 m
3. Hubert Trzeciakowski - UKS Cyprianka - 5,61 m
KULA 5 kg
1. Adam Łabęcki - UKS Cyprianka - 18,70 m
2. Wiktor Mertka - UKS Cyprianka - 11,80 m
3. Tomasz Oliwkowski - UKS cYprianka - 10,70 m
Oszczep 700 g
1. Hubert Trzeciakowski - 66,95 m
2. Wiktor Mertka - UKS Cyprianka - 57,05 m
3. Adam Łabęcki - UKS Cyprianka - 46,14 m